اخبار

09-Akhbar

.

نشست نقد و بررسی “۳۳ سال سکوت” در «نسیم»، برگزار شد

.

جواد طوسی: عدالت اجتماعی کلیدی‌ترین وجه “۳۳ سال سکوت” است/ یادآوری فصل مشترک همدلی اجتماعی که رو به فراموشی است، نقطه قابل تقدیر این مستند است/ شمقدری: این فیلم، یک تراژدی را روایت می‌کند

.

سینما پرس: گزارش تصویری از نشست خبرنگاران سینما پرس با عوامل مستند ۳۳ سال سکوت

 

.

سینما پرس: دل به دریا زدیم و کار را شروع کردیم/ مستند صنعتی می‌سازیم تا پول ساخت تولیدات فرهنگی‌مان را درآوریم!

.

هر انتقادی سیاه نمایی و یا تخریب حکومت نیست و خیلی از انتقادات دلسوزانه است و نباید جلوی انتقادات اجتماعی مفید و موثر ایستادگی کرد. از سوی دیگر در تمامی آثار ما تم دلسوزانه بودن بروز زیادی دارد و سعی می کنیم که در کنار نقاط منفی اگر نقطه مثبتی هم داریم نشان دهیم.

 

.

مهر: خبرنگاران حوزه دفاع مقدس میهمان “مهر” / حاشیه های نقد یک مستند

.

خبرنگاران و دبیران حوزه دفاع مقدس رسانه ها جلسه خردادماه خود را میهمان خبرگزاری مهر بودند. در این نشست، مستند « ۳۳ سال سکوت» اکران و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 

.

مهر: گزارش تصویری از نشست خبرنگاران دفاع مقدس در خبرگزاری مهر با محوریت مستند ۳۳ سال سکوت

 

.

فارس: چرا در فرهنگ سردار سلیمانی نداریم؟!

.

چهل و یکمین جلسه «سینما روایت»/محمد تقی فهیم گفت: ما در حوزه فرهنگ و مستند سازی نیروهای فعال مستند بسیار کم داریم. چرا در عرصه فرهنگ شخصی مثل سردار سلیمانی نداریم که به دل ماجرا برود؟!

 

.

ایکنا: بیان دغدغه‌های جانبازان در «۳۳ سال سکوت»

.

مستند «۳۳ سال سکوت» عنوان کاری است که در آن به ناگفته‌های جانبازانی پرداخته می‌شود که پناهنده آلمان شده‌اند.

 

.

سینما پرس: گزارش تصویری اکران مستند ۳۳ سال سکوت در سینما روایت

 

.

 

خبرگزاری دانشجو: اکران و بررسی مستند «۳۳ سال سکوت»

.

مستند «۳۳ سال سکوت» با محوریت زندگی جانباز دفاع مقدس که به کشور آلمان پناهنده شده در «سینما روایت» اکران و بررسی خواهد شد.

 

.

نسیم: چرا در فرهنگ سردار سلیمانی نداریم؟ / در نشست بررسی مستند “سی و سه سال سکوت” عنوان شد؛ این مستند خود سانسوری نکرده/ اگر شهید آوینی امروز بود دست “خاوری” ها را رو می‌کرد

.

به گزارش«نسیم»، چهل و یکمین جلسه سینما روایت با اکران و بررسی مستند «سی و سه سال سکوت» برگزار شد. در جلسه نقد و بررسی این مستند، حسین شمقدری کارگردان «سی و سه سال سکوت»، محمد تقی فهیم منتقد سینما، حبیب احمدزاده نویسنده و پژوهشگر و محمدرضا شرف الدین مدیر انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس حضور داشتند، مجری جلسه نیز رسول شادمانی  بود.

 

.

رجا نیوز: این مستند ۴۰۰ سال باقی می‌ماند!

 

.

محمدتقی فهیم منتقد سینما روز گذشته در جلسه اکران و بررسی مستند «۳۳ سال سکوت» در تالار اسوه گفت: به نظرم جا داشت که حسین شمقدری در فیلمش موضوع مستند را در حیطه سیاست و قدرت بیشتر گسترش می داد.

 

.

سینما پرس: «۳۳ سال سکوت» باید به سیاست و قدرت بیشتر می‌پرداخت/ اکبر عالمی: ما می‌میریم اما این مستند ۴۰۰ سال باقی می‌ماند!

.

محمدتقی فهیم منتقد سینما روز گذشته در جلسه اکران و بررسی مستند «۳۳ سال سکوت» در تالار اسوه گفت: به نظرم جا داشت که حسین شمقدری در فیلمش موضوع مستند را در حیطه سیاست و قدرت بیشتر گسترش می داد.

 

.

فردا: چرا در فرهنگ سردار سلیمانی نداریم؟!

.

فهیم گفت: ما در حوزه فرهنگ و مستند سازی نیروهای فعال مستند بسیار کم داریم. چرا در عرصه فرهنگ شخصی مثل سردار سلیمانی نداریم که به دل ماجرا برود؟! ما در برابر یک هجوم فرهنگی قرار داریم و جای تعجب دارد که حتی رسانه های ما نیز در حال پوشش جریان هایی هستند که مثلا خبر شلوارک پوشیدن یک بازیگر، موضوع کوچکی در میان آنها است.

 

.

مهر: سردار سلیمانی‌ها را در فرهنگ نداریم/ مستندی با ماندگاری ۴۰۰ ساله

.

نشست نقد و بررسی مستند «۳۳ سال سکوت» با اظهاراتی از سوی کارگردان و منتقدانی چون فهیم، احمدزاده، عالمی و آقامحمدیان همراه بود.

 

.

کیهان: ۱۰۰ هزار ایرانی با سلاح دولت‌های غربی شیمیایی شده‌اند(اخبار ادبی و هنری)

.

حبیب احمدزاده، نویسنده و فیلمساز گفت: غربی‌ها هیچ‌گاه در قبال مسئله جانبازان شیمیایی ایران، تبرئه نمی‌شوند. ۱۰۰ هزار نفر از مردم کشور ما با سلاح‌های دولت‌های غربی، شیمیایی شده‌اند.

 

.

نسیم: روایتی از جانبازی که به آلمان پناهنده شد / مستند “۳۳ سال سکوت”، در مورد داستان جانباز شیمیایی پناهنده شده به آلمان است، «نسیم»، تیزر این اثر را منتشر می‌کند

 

.

فارس: «۳۳ سال سکوت» در چهل‌ویکمین جلسه سینما روایت

.

139303091526207402870473

.

مستند «۳۳ سال سکوت» با محوریت زندگی ابوالفضل دوزنده جانباز دفاع مقدس که به کشور آلمان پناهنده شده، در سینما روایت اکران و بررسی خواهد شد.

 

.

تسنیم: «۳۳ سال سکوت» در چهل‌ویکمین جلسه سینما روایت

.

مستند «۳۳ سال سکوت» با محوریت زندگی ابوالفضل دوزنده جانباز دفاع مقدس که به کشور آلمان پناهنده شده در سینما روایت اکران و بررسی خواهد شد.

 

.

مهر: «۳۳ سال سکوت» در سینما روایت

.

مستند «۳۳ سال سکوت» با محوریت زندگی جانباز دفاع مقدس که به کشور آلمان پناهنده شده در «سینما روایت» اکران و بررسی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، «۳۳ سال سکوت» به کارگردانی حسین شمقدری و تهیه کنندگی محمدحسن مددی ساخته شده است.

 

.

میزان آنلاین (خبرگزاری قوه قضاییه): “۳۳ سال سکوت” در چهل‌ویکمین جلسه سینما روایت

.

مستند “۳۳ سال سکوت” با محوریت زندگی ابوالفضل دوزنده جانباز دفاع مقدس که به کشور آلمان پناهنده شده در سینما روایت اکران و بررسی خواهد شد.

 

.

سینما پرس: «۳۳ سال سکوت» به سینما روایت می آید

.

مستند «۳۳ سال سکوت» با محوریت زندگی جانباز دفاع مقدس که به کشور آلمان پناهنده شده در «سینما روایت» اکران و بررسی خواهد شد.

 

.

نسیم: “۳۳ سال سکوت” در چهل‌ویکمین جلسه سینما روایت نقد و بررسی می‌شود

.

به گزارش «نسیم»، چهل و یکمین جلسه سینما روایت به اکران و بررسی «۳۳ سال سکوت» اختصاص دارد. این مستند با حضور عوامل فیلم  اکران خواهد شد و در جلسه نقد و بررسی آن محمدتقی فهیم منتقد پیشکسوت سینما حضور خواهد داشت.

 

.

کافه سینما: سکوتی قدرتمندتر از هر فریاد: نگاه نویسنده “کافه سینما” به مستند “۳۳ سال سکوت” + یک پیشنهاد به فیلمساز برای اثر بعدی

.

 

Slider8

.

کافه سینما- امیرعباس صباغ: «۳۳ سال سکوت» مستندی ست گفتگومحور درباره ابوالفضل دوزنده یک جانبازِ عاشقِ وطن که پناهنده آلمان شده است. جانبازی گرفتار کوچِ اجباری که همچون قاسم «ارتفاع پست» چاره ای جز رفتن ندارد و شمقدری با محور قرار دادن این تضاد (عشق به وطن و پناهندگی به کشور بیگانه) محتوی مستندش را پی ریزی کرده و از همان ابتدا به حل این تضاد می پردازد. از مقایسه کارت معلولیت آلمانی و ایرانی ابوالفضل تا جراحی رایگان او در آلمان در پایانِ فیلم.

 

.

کافه سینما: حسین شمقدری در مراسم رونمایی مستندش: «تفاوت بین ما و کشور آلمان در امکانات نیست بلکه در فهمیدن و درک کردن کرامت انسانی است»/ «جانباز ایرانی در کشور غریب با بهترین امکانات زندگی می‌کند»/ «پرفسور سمیعی برای کمک به این جانبازان مردانه ایستاده است» 

.

24-33Sal-Pic-Sahne

.

…جانبازانی که پناهنده شدند امروز می‌ترسند که برگردند و این درد بسیار بزرگی است. درد اصلی ما این است که باید همدیگر را بفهمیم و به همدیگر احترام بگذاریم…

.

هنر نیوز: مستندی که دروغ نمی گوید

.

گزارش هنرنیوز از رونمایی مستند «۳۳ سال سکوت»، حسین شمقدری کارگردان مستند «۳۳ سال سکوت» در رونمایی فیلمش گفت: این فیلم تلاش کرد در کنار انتقادها بدون دروغ گویی صادقانه حرفش را به مخاطب برساند هرفرردی که دروغی در این مستند دیده است آن را عنوان کند.

 

.

مشرق: نظر منتقدین در مورد ۳۳ سال سکوت

.

مستند ۳۳ سال سکوت جدیدترین اثر موسسه فرهنگی آرمان مدیا روایتی است از زندگی یک جانباز پناهنده به آلمان

 

.

افسران: داستان یک جانباز پناهنده

.

آن چه دفاع هشت ساله ملت ایران در مقابل تهاجم بین المللی صدام را از سایر جنگ های دنیا، متمایز می کند، حضور داوطلبانه مردم کشور، در صحنه های نبرد است چه این که در قواعد جهانی، حضور در میدان جنگ، تنها وظیفه نظامیان و ارتش یک کشور است.

 

.

گزارش تصویری مشرق از مراسم رونمایی ۳۳ سال سکوت

 

.

رجا نیوز: «حسین شمقدری»: امیدوارم ما را فیلتر نکنند

.

مستند «۳۳سال سکوت» با محوریت زندگی ابوالفضل دوزنده جانباز دفاع مقدس که به کشور آلمان پناهنده شده در خبرگزاری فارس رونمایی شد.

 

 

.

فارس: روایتی از مصائب یک جانباز پناهنده ، مستند «۳۳ سال سکوت» در خبرگزاری فارس رونمایی شد

.

مستند «۳۳سال سکوت» با محوریت زندگی ابوالفضل دوزنده جانباز دفاع مقدس که به کشور آلمان پناهنده شده در خبرگزاری فارس رونمایی شد.

.

13940220000469_PhotoA

.

به گزارش خبرنگار سینمای فارس، مراسم رونمایی از مستند «۳۳ سال سکوت» عصر روز گذشته با حضور جمعی از چهره‌های فرهنگی و هنری در خبرگزاری فارس، برگزار شد.

.

نسیم آنلاین: “۳۳ سال سکوت” رونمایی شد

.

این مستند با محوریت زندگی ابوالفضل دوزنده جانباز دفاع مقدس که به کشور آلمان پناهنده شده با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری رونمایی شد/ حسین شمقدری، کارگردان: یک کلمه دروغ در این مستند نیست

 

.

جهان نیوز: مستند «۳۳ سال سکوت» رونمایی شد

.

مستند «۳۳سال سکوت» با محوریت زندگی ابوالفضل دوزنده جانباز دفاع مقدس که به کشور آلمان پناهنده شده رونمایی شد.

 

.

سینما پرس: شمقدری: یک کلمه دروغ در مستند «۳۳ سال سکوت» نیست/ مسئولان اجازه دهند همه فیلم را ببینند

.

حسین شمقدری کارگردان مستند« ۳۳ سال سکوت» در مراسم رونمایی از اثرش در خبرگزاری فارس گفت: من فکر نمی‌کنم کسی باشد که اذعان کند در این فیلم حرف دروغی زده شده است و حتی کسانی که می‌خواهند به مخالفت با این مستند بپردازند نیز ابتدا باید فیلم را ببینند.

 

.

گزارش تصویری فارس: رونمایی از مستند ۳۳ سال سکوت

.

13940222225625571_PhotoL

 

.

خبرگزاری فارس: جیرانی، افخمی، لطیفی، فراستی و قادری درباره «۳۳ سال سکوت» چه گفتند

..

..
مستند «۳۳ سال سکوت» تازه‌ترین اثر تولیدشده در موسسه فرهنگی آرمان مدیا، امروز در خبرگزاری فارس رونمایی می‌شود و پیش از این رونمایی نظر اهالی سینما درباره این مستند گرفته و عرضه شده است.

.

جهان نیوز: نظر سینماگران درباره مستند ۳۳سال سکوت

.

مستند «۳۳ سال سکوت» تازه‌ترین اثر تولیدشده در موسسه فرهنگی آرمان مدیا، امروز در خبرگزاری فارس رونمایی می‌شود و پیش از این رونمایی نظر اهالی سینما درباره این مستند گرفته و عرضه شده است..

.

رجا نیوز: نظر اهالی سینما درباره جدیدترین مستند حسین شمقدری

.

مستند «۳۳ سال سکوت» تازه‌ترین اثر تولید شده در موسسه فرهنگی آرمان مدیا، امروز (سه‌شنبه ۲۲ اردیبهشت) ساعت ۱۸ در خبرگزاری فارس رونمایی می‌شود.

.

فردا نیوز: تیزر مستند ۳۳ سال سکوت

.

 

خبرگزاری دانشجو: فیلم/ تیزر مستند «۳۳ سال سکوت»

.

 

خبرگزاری فارس: رونمایی از مستند “۳۳ سال سکوت” در خبرگزاری فارس

 

مستند «۳۳ سال سکوت» تازه‌ترین اثر تولیدشده در موسسه فرهنگی آرمان مدیا، سه‌شنبه ۲۲ اردیبهشت در خبرگزاری فارس رونمایی می‌شود.

 

.

جهان نیوز: رونمایی از مستند زندگی جانبازی که پناهنده شد

.

مستند «۳۳ سال سکوت» تازه‌ترین اثر تولیدشده در موسسه فرهنگی آرمان مدیا، سه‌شنبه ۲۲ اردیبهشت در خبرگزاری فارس رونمایی می‌شود.

.

رجا نیوز: رونمایی از مستند جدید خالقان میراث البرتا

.

مستند «۳۳ سال سکوت» تازه‌ترین اثر تولیدشده در موسسه فرهنگی آرمان مدیا، سه‌شنبه ۲۲ اردیبهشت در خبرگزاری فارس رونمایی می‌شود.

.

مشرق: رونمایی از مستند «۳۳ سال سکوت» + فیلم

.

مستند «۳۳ سال سکوت» تازه‌ترین اثر تولیدشده در موسسه فرهنگی آرمان مدیا، سه‌شنبه ۲۲ اردیبهشت رونمایی می‌شود.

.

تسنیم: رونمایی از مستند «۳۳ سال سکوت»

.

مستند «۳۳ سال سکوت» تازه‌ترین اثر تولیدشده در موسسه فرهنگی آرمان مدیا، سه‌شنبه ۲۲ اردیبهشت در خبرگزاری فارس رونمایی می‌شود.

.